Načítání Akce

« Vše Akce

  • akce již proběhl.

1.prosinec Světový den boje proti AIDS

1.12.2014

| Zdarma

1. 12. 2014 si společně připomene Světový den boje proti AIDS. Na tento den připravila Česká společnost AIDS pomoc následující program (též k dispozici na http://www.hiv-testovani.cz):

Mobilní testování v Liberci 1.12.
V Liberci se s námi můžete svézt na Světový den boje proti AIDS osvětovou tramvají nebo se zdarma nechat otestovat v mobilní sanitce, která bude přistavěna na terminálu MHD Fügnerova.

Informujte se o HIV a svezte se s námi tramvají
1.12. odpoledne zpravidla od 14 do 18 hodin se můžete v Praze, Ostravě, Brně, Olomouci, Liberci a Plzni zdarma svézt preventivní tramvají. Pracovníci a spolupracovníci České Společnosti AIDS pomoc a dalších organizací budou poskytovat poradenství v oblasti HIV/AIDS a seznámí Vás s místy, kde se můžete nechat testovat a za jakých podmínek.

Akce je organizována ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, Dopravním podnikem města Brna, Dopravním podnikem Ostrava, Dopravním podnikem města Olomouc, Dopravním podnikem měst Liberec a Jablonec a Plzeňskými městskými dopravními podniky. I dopravní podniky bojují proti AIDS.

Informační stánek na Andělu
1. 12. budou dobrovolníci a pracovníci České společnosti AIDS pomoc k dispozici Pražanům na Andělu. V informačním stánku budou poskytovat informace o problematice HIV/AIDS a kde se mohou občané zdarma a bezplatně otestovat. Ve stánku nebo u dobrovolníků si můžete zakoupit červenou stužku – symbol boje proti AIDS.

Bezplatné testování pod jménem pro Vás také připravuje Odd. epidemiologie FN Plzeň ve spolupráci s KHS Plzeňského kraje, Plzeň, Skrétova 15 a to ve dnech 1. 12. od 13 – 16 hodin, 2. 12. od 13 – 15:30 hodin a 3. 12. od 13 – 16 hodin.

Pro odbornou veřejnost bude připraveno Sympozium ke Světovému dni boje proti AIDS, viz pozvánka.

Podrobnosti

Datum:
1.12.2014
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
http://www.aids-hiv

Pořadatel

MUDr. Veronika Šikolová

Místo konání

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha, 10042 Česká republika
+ Mapa Google