Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

1.prosinec Světový den boje proti AIDS

1.12.2014

Zdarma

1. 12. 2014 si společně připomene Světový den boje proti AIDS. Na tento den připravila Česká společnost AIDS pomoc následující program (též k dispozici na http://www.hiv-testovani.cz):

Mobilní testování v Liberci 1.12.
V Liberci se s námi můžete svézt na Světový den boje proti AIDS osvětovou tramvají nebo se zdarma nechat otestovat v mobilní sanitce, která bude přistavěna na terminálu MHD Fügnerova.

Informujte se o HIV a svezte se s námi tramvají
1.12. odpoledne zpravidla od 14 do 18 hodin se můžete v Praze, Ostravě, Brně, Olomouci, Liberci a Plzni zdarma svézt preventivní tramvají. Pracovníci a spolupracovníci České Společnosti AIDS pomoc a dalších organizací budou poskytovat poradenství v oblasti HIV/AIDS a seznámí Vás s místy, kde se můžete nechat testovat a za jakých podmínek.

Akce je organizována ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, Dopravním podnikem města Brna, Dopravním podnikem Ostrava, Dopravním podnikem města Olomouc, Dopravním podnikem měst Liberec a Jablonec a Plzeňskými městskými dopravními podniky. I dopravní podniky bojují proti AIDS.

Informační stánek na Andělu
1. 12. budou dobrovolníci a pracovníci České společnosti AIDS pomoc k dispozici Pražanům na Andělu. V informačním stánku budou poskytovat informace o problematice HIV/AIDS a kde se mohou občané zdarma a bezplatně otestovat. Ve stánku nebo u dobrovolníků si můžete zakoupit červenou stužku – symbol boje proti AIDS.

Bezplatné testování pod jménem pro Vás také připravuje Odd. epidemiologie FN Plzeň ve spolupráci s KHS Plzeňského kraje, Plzeň, Skrétova 15 a to ve dnech 1. 12. od 13 – 16 hodin, 2. 12. od 13 – 15:30 hodin a 3. 12. od 13 – 16 hodin.

Pro odbornou veřejnost bude připraveno Sympozium ke Světovému dni boje proti AIDS, viz pozvánka.

Podrobnosti

Datum:
1.12.2014
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
www.aids-hiv

Pořadatel

MUDr. Veronika Šikolová

Místo konání

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha, 10042 Česká republika
+ Google Mapa